O firmie

Romstyl to meblarska manufaktura, która z powodzeniem realizuje indywidualne projekty swoich klientów od ponad 10 lat

Nasze projekty realizujemy na terenie Oławy i najbliższych okolic. To tam jesteśmy do dyspozycji inwestorów, tworząc ciekawe rozwiązanie do prywatnych i komercyjnych wnętrz.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz śledzenie nowości na rynku przekłada się na kreowanie wyjątkowych mebli, które są nie tylko funkcjonalne, ale również designerskie i przyjemne z wyglądu. Wiemy, że proces projektowania oznacza długą drogę, przez którą bezpiecznie i spokojnie przeprowadzimy każdego inwestora.

Kierujemy się funkcjonalizmem, ale także budżetem, dlatego chętnie doradzamy nie tylko w kwestii aranżacji mebli, ale również doboru odpowiednich materiałów, które są trwałe w użytkowaniu i korzystne w zakupie. Sięgamy po najnowsze technologie, które przekładają się na większy komfort i ułatwiają umeblowanie także mniejszej przestrzeni w niezwykle pragmatyczny sposób.

Przez lata wypracowaliśmy skuteczny plan działania. Zaczynamy od doradztwa i pomiarów, a kończymy na montażu i uśmiechu naszych klientów. Chętnie przedłożymy nieszablonowe projekty i kompleksowe wyceny, dzięki czemu współpraca z nami przebiega sprawnie i bez żadnych niespodzianek w trakcie realizacji projektu.

Udzielamy także gwarancji na wykonane prace i jesteśmy do dyspozycji naszych inwestorów, jeśli konieczne jest wprowadzenie poprawek bądź drobnych modyfikacji.

Kuchnie na wymiar
Wytrzymałe i funkcjonalne

Nasza pracownia posiada wiele patentów na stworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych kuchni na wymiar. Wykreujemy solidną i pragmatyczną kuchnię na nawet małej przestrzeni.

Meble na wymiar
Estetyka i wysoka jakość

Nasze meble na wymiar spełniają najwyższe standardy jakościowe. Cechują się ponadczasowym designem i estetycznym wykonaniem oraz dbałością o każdy detal.

Szafy na wymiar
Idealnie dopasowane

Nasze szafy na wymiar doceniane są przez wielu klientów. Dzięki doświadczeniu i świeżemu spojrzeniu potrafimy zaprojektować szafy, które łączą w sobie praktyczność, wysoką jakość i korzystną cenę.

0
Wykonanych zleceń
0
Zadowolonych klientów
0
Zdobytych nagród
Image
Must explain too you all this mistaken idea off denouncing pleasure and well praising pain was born and I will gives you complete accounts systems must explain to idea of denouncing.

3 Maja 20/22, 55-200 Oława

+48 511 599 881

roman.rydzon@o2.pl

Wykonujemy

Informacje

Subskrybuj Nas

Wpisz adres e-mail, aby zapisać się do naszego newslettera. Otrzymuj kupony promo i aktualizacje naszych produktów.